İSTANBUL ŞİŞLİ ALARKO CARRIER YETKİLİ SATICI 0212 222 10 20

Beys Mekanik

BEYS, kuruluş yılı olan 2002’den beri Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Klima ile Su - Atıksu Arıtma ve Şartlandırma alanlarında uğraş vermektedir. Söz konusu uğraşların ana başlıkları: malzeme satışı, proje, danışmanlık ve yüklenim ile satış sonrası hizmetler olarak özetlenebilir. Bağımsız konfor klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile birlikte büyüyen firma;  anahtar teslimi mekanik tesisat sistemleri ile birlikte, merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı konfor kliması sistemleri ile endüstriyel klima ve hassas klima sistemlerinde de uzmanlaşmıştır. 

Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan Su-Atık su Arıtma ve Şartlandırma çalışmaları konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşmıştır. Klima departmanının konfora yönelik çalışmaları ile insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen firma; su departmanının çalışmaları ile de insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide gerekli proses suyunu sağlayarak da endüstride üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği amaçlamaktadır. 

Hava ve su gibi iki akışkanın şartlandırılmasına yönelik uğraşlarını 8 yılı aşkın bir süredir satış, montaj ve servis departmanları ile hizmetlerini sürdüren firmamız; su arıtma ve paket atık su tesisleri kurarak da her iki akışkanın doğaya dönerken verdikleri zararı en aza indirgemeye ve kaynağı temiz tutmaya özen göstermektedir. 

Halen devam etmekte olan büyük projelerin Mekanik Taahhütlerini standartlarından taviz vermeden yapmaya devam eden BEYS Mekanik Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. yeni projelerde teknik kadrosu ile hizmet vermeye devam edecektir.


Bize Ulaşın Galeri